Zegarek męski drewniany NEAT CHRONO N085

N085

Elegancki męski zegarek drewniany z datownikiem i chronografem. Zegarek posiada wysokiej jakości szkiełko szafirowe oraz pasek z delikatnej cielęcej skóry.

  • Mechanizm zegarka: MIYOTA CITIZEN
  • Drewno koperty: Padouk
  • Drewno tarczy: Tulipanowiec
  • Kolor wskazówek: metaliczne
  • Polski producent NEAT

699,00 zł

Zegarek NEAT CHRONO N085 to właściwy wybór jeśli szukasz eleganckiego, stylowego, a zarazem skromnego zegarka, który będzie wspaniałym dodatkiem do codziennej garderoby. 

Drewniane zegarki tego producenta cechuje duże przywiązanie do szczegółów wykonania i najlepsza jakość użytych materiałów. Ten model ma tarczę wykonaną z drewna padouk. Dzięki zastosowaniu tego materiału zegarek zyskuje niepowtarzalny charakter, gdyż to rosnące w Afryce drzewo po obróbce staje się idealnie gładkie oraz miłe w dotyku. 

Sam środek zegarka jest chroniony przed szkło szafirowe o wysokiej odporności na zarysowania.  Kolejną zaletą jest pasek wykonany z naturalnej cielęcej skóry oraz specjalny proces impregnacji drewna użytego w produkcji zegarka. Producent stosuje tutaj wieloetapowe rozwiązanie z użyciem różnych mieszanek olejów i wosków, dzięki czemu zegarek zachowa swój niepowtarzalny urok przez wiele lat. 

Oprócz samych zalet dotyczących procesu wykonania i jakości użytych materiałów warto wspomnieć, że znajdziemy tutaj także datownik oraz chronograf. Jeśli więc interesują Państwa drewniane zegarki, to warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego producenta. 

N085
Szkiełko
Szkło szafirowe
Waga
40 g
Rodzaj paska
Skórzany
Styl
Klasyczny
Kształt
Okrągły
Pasek/Bransoleta
Na pasku
Kolor koperty
Brązowy
Kolor tarczy
Czarny
Kolor paska/bransolety
Czarny
Drewno koperty
Padouk
Drewno tarczy
Tulipanowiec
Mechanizm
Miyota Citizen
Wskazówki m&h
Metaliczne
Długość paska
125/80 mm
Szerokość paska
22 mm
Średnica koperty
44 mm
Średnica szkiełka
37 mm
Sekundnik
Metaliczny