Versus Versace

Versus stanowi część marki Versace rozwijaną od 1989 r. przez Donatellę Versace. Jej filozofia oparta jest na zasadzie uzupełniających się przeciwieństw, współgrających ze sobą kontrastów. Reprezentuje wolnego ducha znajdującego się poza czasem.

Zegarki Versus Versace

Wszystkie zegarki damskie w kolekcji charakteryzuje przejrzysty design i harmonijna estetyka. W przeciwieństwie do tego męską linię cechuje odwaga oraz nieco buntowniczy ton. Unikalne modele świetnie sprawdzą się dla osób o wyrazistej osobowości, pragnących podkreślić swój indywidualny styl.

Gdzie niezawodna funkcjonalność spotyka unikatowy styl

Zegarki Versus Versace opierają się na kwarcowym mechanizmie, łącząc w sobie nowoczesne oraz klasyczne materiały. Ich części wykonane zostały, m.in. ze stali nierdzewnej, gumy i skóry. Nasza oferta z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów, poszukujących akcesoriów dostosowanych do osobistych potrzeb. Znajdą w niej Państwo także niepowtarzalne zegarki ze stoperem i tarczą obrotową. Wszystkie produkty cechuje wodoszczelność zapewniająca pełen komfort w codziennym funkcjonowaniu.
Wśród naszych produktów znalazły się starannie wyselekcjonowane modele, oferujące najwyższą jakość i doskonały design. Dołączając do grona posiadaczy ekskluzywnych zegarków Versus Versace, pokreślisz swoją unikatową osobowość i wyróżnisz się z tłumu. Decydując się na zakup tego wyjątkowego produktu, zyskasz uniwersalny dodatek każdej stylizacji oraz wytrzymały czasomierz, który będzie służył Ci przez długie lata.