NEAT

Cenisz elegancję, klasykę z nutą świeżości?  Chcesz być postrzegany, jako osoba odpowiedzialna ale też ciesząca się życiem? Natura i ekologia to zagadnienia, które nie są ci obojętne?  Jeśli tak, to drewniane zegarki są dla ciebie doskonałym wyborem.


Zegarki drewniane w naszej ofercie zostały wyprodukowane przez polską firmę NEAT z wielką dbałością o jakość i wykończenie. Wszystkie modele wykonane są z drewna dębowego, klonowego,  wiązu, orzecha lub sapele, ich tarcza to materiał pochodzący z np. z tulipanowca, eukaliptusa, korzenia madrona czy platana. Wykorzystane gatunki, gwarantują nie tylko wieloletnią trwałość zegarków, ale też ich niepowtarzalność. Każdy kawałek drewna użyty do kreacji zegarków Neat jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Zegarki wysyłamy w ozdobnym, drewnianym opakowaniu.


Każdy zegarek jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Na rynku jest nieskończona liczba gadżetów adresowanych szczególnie dla mężczyzn. Mimo tej mnogości, zegarek dalej plasuje się w czołówce przedmiotów, które stanowią najważniejszy męski atrybut. Neat zegarki to kategoria jedyna w swoim rodzaju. Odkryjesz tu kilkadziesiąt nieprzeciętnych modeli zegarków. Polski producent zadbał o to, by ich unikatowość wynikała nie tylko z ich designu, ale przede wszystkim z tego, jaki materiał został użyty do ich wykonania.

Neat - zegarki z duszą

Zegarek to męska lub damska biżuteria, która, jeśli jest wysokiej jakości, dodaje pewności siebie i klasy, może podkreślić styl i indywidualizm. Warto o to zadbać, wybierając coś szczególnie wyjątkowego i przyciągającego spojrzenia. Zegarki Neat to ogrom rozmaitych wzorów i wykończeń do wyboru. Słynący z prostoty model Slim, zaskoczy cię wyjątkową, cienką budową i lekkością. Jeśli wolisz czuć na ręce zegarek, wybierz, którąś z propozycji serii Knight. Classic to przykład ponadczasowości w najlepszym wydaniu. Dla mężczyzn, którzy aktywność fizyczną łączą z dobrym wyglądem zegarek Sport, dopełni stylizacji. Natura to inspiracja dla linii New Hope, nie możesz jej pominąć, gdy podążasz za trendami.

Naturalne materiały i precyzja wykonania

Wszystkie modele wykonane są z drewna dębowego, klonowego,  wiązu, orzecha lub sapele, ich tarcza to materiał pochodzący z np. z tulipanowca, eukaliptusa, korzenia madrona czy platana. Wykorzystane gatunki, gwarantują nie tylko wieloletnią trwałość zegarków, ale też ich niepowtarzalność. Każdy kawałek drewna użyty do kreacji zegarków Neat jest inny i jedyny w swoim rodzaju.
Wysoka jakość zegarków drewnianych  wynika także z umieszczenia w nich tarczy japońskiego mechanizmu kwarcowego Citizen oraz zamknięcia ich szkłem hartowanym. Kunszt wykonania czasomierzy, w zależności od modelu, podkreślają skórzane bądź nylonowe paski.
Cenisz elegancję, klasykę z nutą świeżości?  Chcesz być postrzegany, jako osoba odpowiedzialna ale też ciesząca się życiem? Natura i ekologia to zagadnienia, które nie są ci obojętne?  Jeśli tak, to drewniane zegarki są dla ciebie doskonałym wyborem.

Więcej o firmie w wywiadzie z założycielami marki NEAT: przeczytaj