Luch (Łucz)

Zegarki Luch (Łucz) znane są jako niezawodne i ponadczasowe. To firma z długą tradycją, ponieważ jej początki sięgają 1953 roku. Powszechnie nazywa się je ,,radzieckimi zegarkami", ponieważ ich produkcja rozpoczęła się w Mińsku. Od kilku lat w ich produkcje zaangażowany jest szwajcarski producent, dbający jednak o tradycje marki. 

Łucz – ponadczasowy desing w nowoczesnej oprawie

Stylistykę zegarków Łucz można z całą pewnością określić jako ponadczasową. Niezawodny mechanizm kwarcowy, wytrzymała koperta, dobrej jakości materiał szkła, skórzany pasek sprawiają, iż zegarek jest niezwykle wytrzymały. W naszej ofercie znajdą Państwo również zegarki do zadań specjalnych – posiadające odpowiednia wodoszczelność nawet na dużych głębokościach. Każdy zegarek Luch posiada niepowtarzalną stylistykę, która jest znakiem rozpoznawczym tej marki.

Zegarki dla każdego

Zegarki Łucz dedykowane są zarówno kobietom jak i mężczyznom. Kuszą pięknymi tarczami i kolorowymi skórzanymi paskami. To dobry pomysł na prezent dla osób w każdym wieku. W ofercie posiadamy również klasyczne, męskie zegarki analogowe podkreślające styl i charakter mężczyzny. Zegarki Luch dla kobiet mają zarówno eleganckie jak i bardziej nowoczesne modele. Printy na tarczach i kolorowe skórzane paski pasują do kobiet w każdym wieku.

Brak danych