Filtruj według

Pasek/Bransoleta

Pasek/Bransoleta

Rodzaj paska

Rodzaj paska

Styl

Styl

Kolor koperty

Kolor koperty

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kolor paska/bransolety

Kolor paska/bransolety

Wskazówki m&h

Wskazówki m&h

Sekundnik

Sekundnik

Zegarki drewniane

Wśród aktualnych trendów modowych, chyba najbardziej charakterystyczna jest inspiracja naturą i korzystanie z naturalnych materiałów. Drewno stało się surowcem, który jest chętnie stosowany w budownictwie oraz do dekoracji wnętrz. Ciekawym trendem jest także wykorzystywanie drewna do produkcji modnych zegarków.

Aktywne filtry

Zegarki z drewna - nowoczesny trend 

Drewno ma w sobie naturalne piękno, które jest niezmiennie doceniane przez miłośników ponadczasowych, klasycznych rozwiązań. Polska marka zegarków Neat postanowiła wykorzystać ten wyjątkowy surowiec do stworzenia produktów, które łączą w sobie nowoczesną stylistykę i ponadczasowe piękno drewna. Tak powstały niezwykłe, przyciągające uwagę zegarki drewniane. Każdy model wyróżnia się atrakcyjną stylistyką, wysokiej jakości materiałami i starannym wykonaniem. Marka oferuje drewniane zegarki analogowe przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. 

Czy warto wybrać zegarek z drewna? 

W nowoczesnych sklepach z zegarkami, wybór jest wręcz oszałamiający. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że większość z nich nie powstała z ekologicznych materiałów i nie została wyprodukowana  z poszanowaniem natury. Inaczej jest w przypadku zegarków z drewna, które nie tylko mają w sobie ponadczasowy urok, ale także są przyjazne dla środowiska! Zegarki drewniane to właściwy wybór dla każdego, komu nie jest obojętna ekologia i kto docenia piękno naturalnych materiałów. Warto przy tym podkreślić, że oprócz oczywistych walorów estetycznych, drewno jest również surowcem o wyjątkowej wytrzymałości, który dzięki odpowiedniej impregnacji utrzymuje się w dobrym stanie przez wiele lat!