Filtruj według

Kształt

Kształt

Pasek/Bransoleta

Pasek/Bransoleta

Rodzaj paska

Rodzaj paska

Styl

Styl

Kolor koperty

Kolor koperty

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kolor paska/bransolety

Kolor paska/bransolety

Wskazówki m&h

Wskazówki m&h

Sekundnik

Sekundnik

Marka

Marka

Zegarki okrągłe

Wśród tradycyjnych zegarków, niezaprzeczalnie największą popularnością cieszą się zegarki okrągłe. Są one najbardziej uniwersalne i umożliwiają szybkie i łatwe odczytanie godziny. Znaleźć można modele utrzymane w eleganckim stylu, jak również te sportowe, doskonale sprawdzające się przy codziennych aktywnościach. Zegarki z okrągłą tarczą są najchętniej kupowane przez klientów, dlatego znani producenci wprost prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych i ciekawszych akcesoriów.

Aktywne filtry

Piękno w prostocie - zegarki okrągłe

W naszym sklepie internetowym znaleźć można niezwykle bogaty wybór zegarków okrągłych różnych producentów. Są tutaj elegancje modele marek Versus czy Łucz. Znaleźć też można nieco bardziej uniwersalne wyroby Seiko oraz Glam Rock. Ciekawym i oryginalnym wyborem są z pewnością zegarki Neat. Wszystko to oraz wiele więcej znaleźć można wśród naszego asortymentu.
Przy wyborze zegarka z okrągłą tarczą niezwykle ważne jest zdecydowanie, jaki rodzaj samej tarczy preferujemy. Dostępne są modele z cyfrowymi oznaczeniami godzin. Mogą być to cyfry rzymskie lub arabskie. Popularne stają się również zegarki, w których cyfry zostały zastąpione samymi kreseczkami. Przy wyborze odpowiedniego produktu niezwykle ważny jest również pasek. Posiadamy modele z paskiem skórzanym, materiałowym oraz gumowym. Eleganckie zegarki okrągłe wyposażone są w metalową bransoletę. Modele dla Pań nierzadko posiadają dodatkowe zdobienia w postaci kryształków lub nadruków. Tak bogaty wybór różnego rodzaju wyrobów z pewnością sprawi, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Gwarantujemy pełną satysfakcję i 100% zadowolenia.